<<  Firma Profili  >>

AHMETOĞULLARI VİNÇ; Konya'da 2000 yılında şirket yetkilimiz, Musa KÜÇÜKÇİFTÇİ tarafından kurulmuştur.

Amacımız;

Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektir.

Prensibimiz; Her zaman ince düşünmek ve hoşgörülü esnaflık olmuştur. Bu anlayışımız firmamıza; gösterilen talepler doğrultusunda hem tecrübe hemde maddi büyüme sağlamıştır.

Hizmetlerimizin arasında;

Saatlik Vinç Kiralama, İnşaat ve Çelik Konstrüksiyon Montajı, Sepetli Vinç Kiralama, Tabela ve Direk Dikilmesi, Prefabrik Nakliyat Montaj, Araç Kurtarma ve Nakliyat, Makina Ekipman Nakliyatı, Ağır Yük Nakliyesi ve Montajı, Forklift Kiralama Hizmetleri ile diğer vinç hizmetlerinden oluşmaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşterilerimize kalitesiz ucuza mal edilen iş güvenliği en az olan uzak doğudan ithal edilen makinelerle değil, Avrupa İş Güvenliği standartlarına uygun kaliteli forkliftlerle hizmet veriyoruz, buda firmamızı tercih edilen önde gelen firmalar arasında olmayı sağlıyor.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Vizyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

AHMETOĞULLARI VİNÇ;  Tüm Hakları Saklıdır.
bilgi@ahmetogullarivinc.com
GSM : 0 542 843 07 93